Poznań – Polska 13
8 czerwca 2016
Poznań – skrzyżowanie Al. Solidarności i Piątkowska
8 czerwca 2016

Poznań – Rondo Solidarności na rondzie

wymiar telebimu:
28m2

dokładna lokalizacja:
Rondo Solidarności na rondzie

dodatkowe informacje:
Nasz ekran LED zlokalizowany jest w doskonale wyeksponowanym miejscu jakim jest Rondo Solidarności w Poznaniu. Jest to jedno z największych poznańskich rond, skupiających główne arterie komunikacyjne Poznania (skrzyżowanie ulic: Al. Solidarności, ul. Serbska, ul. Murawa).

Doskonałą atrakcyjność reklamową tej lokalizacji podnosi dodatkowo sąsiedztwo takich obiektów jak:
centrum budowlane \”Castorama” oraz centrum meblowe \”Polskie Meble”, umiejscowienie bezpośrednio przy Rondzie Solidarności, najpopularniejsze poznańskie galerie handlowe: \”Pestka”, przy ul. Al. Solidarności 47, oraz \”Plaza”, przy ul. Drużbickiego 2, mieszczące między innymi Kina \”CINEMA CITY” i \”IMAX”, \”Fantasy Park” oraz supermarket \”Piotr i Paweł”, hipermarket \”Tesco”, przy ul. Serbskiej 7,
hurtownia \”Makro”, przy Al. Solidarności 51,
supermarket \”Piotr i Paweł”, przy ul. Gronowej 18,
\”Wydział Ochrony Środowiska\” oraz \”Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Poznania\”, przy ul. Gronowej 22a,
\”Biuro Nadzoru Właścicielskiego\” oraz \”Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Poznania\”, przy ul. Gronowej 20.

Treść emitowanych reklam ukierunkowana jest zarówno na odbiorców poruszających się w ruchu pieszym jak i samochodowym. Wyjątkową konkurencyjność lokalizacji oraz zainteresowanie potencjalnych odbiorców emitowanych reklam zapewnia intensywny ruch zarówno miejski jak i tranzytowy.

Niezwykle istotny z punktu widzenia skuteczności oddziaływania emitowanych na ekranie reklam jest również fakt, że wjazd z każdej strony na Rondo Solidarności regulowany jest sygnalizacją świetlną, co powoduje cykliczne zatrzymywanie się ruchu samochodowego i wzrost poziomu oglądalności spotów. Umiejscowienie w najbliższym sąsiedztwie ronda przystanków autobusowych i tramwajowych jest również dodatkowym atutem.

Address: